تبلیغات
استان سمنان - فیلم دامغان با رویکرد دفاع مقدس ساخته می شود
| | |


امروز :


شهردار دامغان از ساخت فیلم دامغان با رویکرد دفاع مقدس در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این فیلم توانمندی ها و خدمات ارائه شده مردم شهرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس به تصویر کشیده می شود.

به گزارش دامغان نیوز به نقل از مهر، مسلم نصرتی ظهر چهارشنبه در جمع تعدادی از هنرمندان سینما، سرمایه گذاران و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر با اشاره به ساخت فیلم دامغان با رویکرد دفاع مقدس، اظهار داشت: ساخت این فیلم با همکاری دو هنرمند معروف سینما و با مشارکت شهرداری و جمعی از سرمایه گذاران دامغانی به زودی کلید خواهد خورد.

وی همچنین به ابعاد مختلف اهداف ساخت این فیلم پرداخت و اظهار داشت: در این فیلم توانمندی ها و خدمات ارائه شده مردم شهرستان دامغان در دوران هشت سال دفاع مقدس به تصویر کشیده می شود.

شهردار دامغان تصریح کرد: باید با همکاری و همراهی همه مردم و دستگاه های فرهنگی در شناسایی و معرفی دامغان و آحاد ملت در اقصی نقاط ایران اسلامی همکاری و فرهنگ سازی خوبی صورت گیرد.

نصرتی با یادآوری توان و ظرفیت های خوب شهرستان دامغان، گفت: باید برای رشد و ارتقاء این توانمندی ها بیش از پیش تلاش شود.
رئیس شورای اسلامی شهر دامغان نیز در این نشست ضمن بیان اینکه شهرداری دامغان برای ساخت این فیلم سه میلیارد ریال سرمایه گذاری می کند، اظهار داشت: در ساخت این فیلم حسین باکیده و اکبر سنگی دو نفر از هنرمندان سینما مشارکت و همکاری دارند.

رضا زارع زاده با اشاره به اینکه ساخت این فیلم دوماه به طول خواهد انجامید، خاطرنشان ساخت: در اجرای کارهای فرهنگی نیاز به بودجه و حمایت همه مسئولان است که باید در این راستا گام های خوبی برداریم.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر دامغان اضافه کرد: تهیه و ساخت فیلم دامغان با رویکرد دفاع مقدس با هدف معرفی این شهرستان و نقش رزمندگان و ایثارگران آن در طول دوران حماسه دفاع مقدس یکی از مهمترین اهداف آن است.
حسینی در خاتمه گفت: امیدواریم با حمایت و همراهی دستگاه های فرهنگی و سرمایه گذاران و مشارکت هنرمندان معروف سینما ساخت این فیلم به زودی آغاز شود.برچسب ها: دامغان،
ارسال توسط علی رحیمی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما چه اندازه از همه ی آثار تاریخی استان سمنان شناخت دارید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
پشتیبانی آنلاین
تماس با ما
تماس با ما
جستجوگر گوگلدر این وبلاگ
در كل اینترنت
چاپ این صفحه
چاپ این صفحه
اوقات شرعی دامغان
اوقات شرعی گرمسار
اوقات شرعی شاهرود

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم